FLOKI Coin, PEPE Satan Balinalar 2 Coini Biriktiriyor!

FLOKI coin gibi kriptoların dahil olduğu kripto para piyasası, son 24 saat içerisinde yoğun balina hareketlerine sahne oldu. Büyük yatırımcılar, çeşitli altcoin’leri alıp satarak portföylerini yeniden düzenlerken, bazı balinalar ise son yükselişlerden kar elde etmeyi tercih etti. İşte olanlar…

PEPE, PENDLE ve ETH balinaları harekete geçti

3 hafta önce büyük miktarda PEPE alan bir balina, 9 Mayıs’ta 394.6 milyar PEPE’yi Binance’e transfer etti. Bu işlem, balinaya 3.27 milyon dolar kazandırdı. Balina, PEPE yatırımlarında oldukça başarılı görünüyor. Son üç ayda beş farklı PEPE yatırımından toplam 1.503 milyon dolar kar elde etti ve yüzde 100’lük bir başarı oranına ulaştı.

Diğer yandan, kurumsal yatırım firması Arca, bir kez daha zararına altcoin satışı yaptı. Arca, 9 Mayıs’ta 2.66 milyon dolar değerinde 549 bin PENDLE’ı Binance’e yatırdı. Şirket, PENDLE’ı ortalama 6.56 dolardan almışken, 4.85 dolardan sattı. Bu işlemden 940 bin dolar zarar etti. Arca’nın altcoin yatırımlarından toplam 3.7 milyon dolar zararı bulunuyor.

Ayrıca, bir ETH balinası, 9 Mayıs’ta 6029 ETH’yi (yaklaşık 18.07 milyon dolar) OKX’ten çekti ve hepsini Lido ve Aave’ye yatırdı. Bu yatırım, balinanın ETH’ye olan inancını ve uzun vadeli yatırım planlarını gösteriyor. Bunun yanı sıra, bir uzun ETH balinası, 2 Mayıs’tan beri Binance’ten 10.758 ETH (yaklaşık 32.14 milyon dolar) biriktirdi. Balina, ETH’yi stETH ile takas etti ve Aave’ye yatırdı. Ardından, daha fazla ETH satın almak için Aave’den 28.5 milyon dolar değerinde stablecoin borç aldı.

FRONT, FLOKI coin ve FRIEND yatırımcıları gündemde

Diğer yandan, bir kripto balinası, son iki hafta içerisinde 8.94 milyon FRONT’u Binance, Gate.io, OKX ve KuCoin borsalarından yaklaşık 0.955 dolara satın aldı. FRONT, son bir hafta içerisinde yüzde 119 değer kazandı ve 1.72 dolara yükseldi. Balinanın 6.7 milyon dolar gerçekleşmemiş karı bulunuyor. Balina, FRONT’ları on yedi adrese aktardı, bu da satış yapmaya hazır olabileceği anlamına geliyor.

Öte yandan sosyal medya fenomeni Machi Big Brother, son bir hafta içerisinde milyonlarca dolarlık FRIEND satın aldı. 9 Mayıs’ta 2.34 dolara 1.44 milyon dolar değerinde 617.609 FRIEND satın aldı. Machi Big Brother’ın toplamda 2.8 milyon FRIEND yatırımı bulunuyor. FRIEND, son 24 saat içerisinde yüzde 12 değer kaybetti ve 1.95 dolardan işlem görüyor. Son olarak bir balina adresi, 9 Mayıs’ta 18.76 milyar FLOKI’yi (yaklaşık 3.28 milyon dolar) KuCoin, OKX ve Gate’den çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x