Barış Kılıç ‘İyi ki var’ diyerek açıkladı! ‘Yeşilçam olmazsa bizler olamayız’

Geçtiğimiz günlerde YouTube programına konuk olan Barış Kılıç, samimi açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bir zamanlar kekeme olduğu ortaya çıkan ünlü isim, konuşma stilinin düzelme aşamasını şu cümlelerle anlatmıştı:

Ben Malatya’da doğdum. Köyde ineklerle, eşeklerle iç içe büyüyen bir çocuktum. İstanbul’a altı yaşımda geldim, ilkokula burada başladım. Yıllar içinde lisede spor, takdir görme, sosyalleşme, karşı cinsle flört başladıktan sonra kendime olan güvenim de geldi. Yavaş yavaş kekemeliğim de geride kaldı

“O GÜN BENİM KIRILMA NOKTAM OLDU”

“Babam ilkokul öğretmeni. Üç kardeş, İstanbul’da zor bir hayat yaşadık. Babamın bizi okutmak için yapmadığı iş kalmadı.” diyen 46 yaşındaki oyuncu, ilkokulda doğum günü partisine gittiğinde başına gelen kötü anları ve kırılma noktasını şu ifadelerle anlatmıştı: Sınıftan bir çocuk, ‘Sen niye okul pantolonunla geldin, başka pantolonun yok mu?’ diye sordu. Ben de çocukça ‘Eve gitmedim’ dedim ama üzerimde tişört var. O anda oradan yok olmak istedim. Sağ olsun o kız (Ayşen), ‘Sana ne! O benim davetlim’ diyerek, beni savundu. Tekrar şarkı başladı. Ben oradan yok oldum. Asansöre bile binmedim, bileklerimi burka burka, koşa koşa eve gittim. Olanları anneme anlattım. Evet, başka pantolonum yoktu. Ben ağlıyorum, annem ağlıyor. O gün benim kırılma noktam oldu.

“TATİL MODUNA GİRDİM”

Barış Kılıç, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Spor giyim tarzıyla dikkat çeken oyuncu gazetecilerin sorularını cevapladı. Kılıç “Tatil moduna girdim, yorucu bir sezondu benim için, güzel bir tatil yapacağım” dedi.

“YEŞİLÇAM İYİKİ VAR”

Kılıç, son yıllarda Türk dizi ve sinema sektörüne artan ilgiyle ilgili olarak “Dünya’da ses getirmemiz çok gurur verici bir durum, sektör olarak daha çok birlikteliği arttırmamız gerekiyor, bu başarı umarım artarak devam eder.” derken geçtiğimiz günlerde Perihan Savaş’ın dizi sektörünün başarısında Yeşilçam’ın büyük pay sahibi olmasıyla ilgili yorumuna da şu şekilde yanıt verdi:

Kesinlikle doğru söylemiş, bizim baş tacımızdır her zaman, Yeşilçam olmazsa bizler olamayız, hala o işleri izleyip ağlayıp gülüyoruz, iyi ki varlar.

“HERKESİN KENDİ TERCİHİ”

Kılıç, son günlerde Türk oyunculara özellikle ortadoğu ülkelerinden gelen yüksek astronomik yemek ve davet teklifleriyle ilgili sorulara, “Bazı kurallarıma aykırı gelmezse neden olmasın, uygun şeylerse yapmaya çalışıyoruz, bence bu ilgi ve alaka güzel şeyler, herkesin kendi tercihi, saygı duyuyorum” diyerek cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x