Kuşum Aydın estetik operasyon geçirdi! Son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi

Kamuoyunda ‘Kuşum Aydın’ olarak tanınan Muharrem Aydın Uğurlular son dönemde verdiği kilolar ile adından söz ettirmişti. 5 ayda 17 kilo verdiğini söyleyen Kuşum Aydın zayıflama sırrını da açıklamıştı.

“HAMUR İŞİ VE ŞEKER YOK”

Kuşum Aydın “Artık hayatımda hamur işi ve şeker yok artık bunlarsız bir hayat. Mide balonu yaptırmadım mide ameliyatı da olmadım. 7-8 kilo kaldı” ifadelerini kullanmıştı.

“İŞLERİME ENGEL OLDU”

Ünlü isim, daha önce katıldığı programda yaptırdığı yüz dolgusundan dolayı yaşadığı pişmanlığı anlatmıştı. 56 yaşındaki şarkıcı, konu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum. Yaptırdığım dolgudan dolayı oluşan deformeden dolayı iki tane programım iptal oldu. Paylaştığım fotoğraflarda photoshop kullanıyorum. Bir televizyon programında benim için ‘Aydın olmasın’ demişler, o estetikleriyle konuşuluyor’ demişler. ‘İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam’ dedim ben de. Ben kendimle barıştım. Bu benim kendimce çektiğim bir ceza. Beş kişi el ele gidip bunu yaptırdık. Onlar benden daha star oldu. Yüzümdeki deformasyon işlerime engel oldu. İnsanlar benim için yapmasaymış diyormuş. Ben aldım zaten cezamı.

“SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM”

Yanlış estetik uygulamaları nedeniyle sorunlar yaşayan ve bir türlü istediği görünüme kavuşamadığını ifade eden ünlü şarkıcı Kuşum Aydın, göz kapaklarını aldırdı.

Sonuçtan memnun olduğunu söyleyen isim şu ifadeleri kullandı:

Sağlığıma kavuştum, eski halimle yeni halim arasındaki farkı göreceksiniz… Gerçekten çok mutluyum, kısa bir sürede de iyileştim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x